Córka i mama - jak ze wspólnej szafy? 0
Córka i mama - jak ze wspólnej szafy?

Wyglądać jak mama - to marzenie każdej dziewczynki. Dla niej mama stanowi jedyny i niepowtarzalny wzór do naśladowania. Małej damie trudno jest jednak dogodzić. Nie wystarcza już zabawa w przymierzanie ubrań mamy, dziewczynki chcą codziennie wyglądać modne i elegancko, jak ich mamy.

Tu z pomocą przychodzą projektanci mody dziecięcej. Coraz łatwiej jest teraz spełnić to dziecięce marzenie i pozwolić wejść córce w wymarzony świat dorosłej mody, dzięki kolekcjom wzorowanym na modzie dorosłej. Spódniczki, sukienki, bluzki i sweterki, które są małymi wersjami najmodniejszych w tym sezonie ubrań dla kobiet, spełniają marzenia dziewczynek o tym, by wyglądać jak mama. Projektanci idą jeszcze dalej. Teraz mama i córka, a nawet siostry niezależnie od wieku, mogą ubrać się tak samo! Zestawy ubrań dla mam i córek to absolutny hit tego sezonu.

Tak samo ubrane siostry lub mama ze swoją córką, wzbudzają zachwyt i robią furorę. Identyczne ubrania dla dziewczynek i dorosłych kobiet to obecny trend w modzie, który zagości na dłużej. Marki odzieżowe, które szyją takie same ubrania dla dzieci i rodziców, sprawiają im w ten sposób olbrzymią frajdę, nadają ubieraniu się dodatkowy wymiar, spełniają marzenia i zachęcają do zabawy stylem, wzbudzając pozytywne emocje. Naśladowanie mamy, nie tylko jej zachowania ale i wyglądu, kształtuje dziewczynki od najmłodszych lat, pozwala zbliżyć się do siebie i zacieśnić więzi.

Uczy stylu oraz doceniania jakości ubrań. Warto razem bawić się modą, by przenieść się w krainę radości. Wspólny wygląd i styl gwarantuje niepowtarzalność, unikatowość i zazdrosne spojrzenia innych mam i córek!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl